Yazdır PDF

Son günlerin en popüler eğlencesi olan Karaoke artık her yerde..!

Karaoke Her yerde Sorumluluk duygusu ve 13 yıllık deneyim ile istanbul başta olmak üzere ülke çapında siz değerli müşterilerine özel günlerinde ve şirket aktivitelerinde hizmet vermektedir.

 

98 Yılından bu     bugüne  Ses, sahne, Işık ve görüntü sistemleri alanında hizmet vermekteyiz... bu deneyimimize, güncel 4483 Türkçe, 33800 Yabancı karaoke olmak üzere yaklaşık 40000 şarkılık arşivimizi de katarak, istediğiniz mekanlarda siz karaoke severlere garantili eğlence sunuyoruz...

Neler Gerekli

Karaoke yapabilmek için, Karaoke sistemi, ses sistemi ve görüntü sistemi gerekmektedir. Tabii bir de, yeterince cesaret...

Uzakdoğudan ithal edilmiş Karaoke sistemimiz, canlı bir grubun arkanızda olduğu hissini uyandırıyor. Şarkı kalitesiyle tıpkı konser veren bir yıldızın aldığı sesi alıyorsunuz. Bu durum da bir süre sonra yerini tatlı mikrofon savaşlarına bırakıyor. Bir bilgisayar programı üzerinden yürütülen Karaoke, ilave bir Karaoke mixer sayesinde şarkının ses seviyesini, söyleyen kişinin ses seviyesine indirgiyor. Dolayısıyla "sesim çok kötü" serzenişi de ortadan kalkıyor.

 

Görüntü sistemi ise Karaoke yapılacak mekanın büyüklüğüne göre değişkendir. İzleyenlere bakan bir adet 47'' (119 ekran)  lcd ve söyleyen kişinin, izleyenlere sırtını dönmeden şarkı söyleyebilmesi için bir monitör, kurulan sahnenin görselini artırır. Mekanın büyüklüğüne göre projeksiyon sistemleri de kurulabilmektedir.

Ses sistemine gelince en az 750 Watt'lık iki adet hoparlör, 2 adet telsiz mikrafon ve tüm bunların bağlı olduğu 12 kanallı efectli mixer, aynı anda birden fazla kişinin şarkı söylemesine ve tümünün aynı seviyede verilmesine olanak sağlar. Dolayısıyla dışarıya verilen ses, gürültü değil hoş bir müzik olur. Önemli olan sesin çok çıkması değil ses seviyesinin belirli bir seviyede tutup sesi net, kaliteli ve anlaşılır alabilmektir. Bu sebepten dolayı kullandığımız ekipmanarın hepsi profesyonel sistemlerdir.

  • Doğum günü partilerinde!
  • Bekarlığa veda partilerinde!
  • Yılbaşı partilerinde!
  • Kına gecelerinde!
  • Şirket Organizasyonlarında!
  • Ev partilerinde!
  • Ofis partilerinde!
  • ve heryerde sizlerleyiz..!

Anket

Sitemize Nasıl Ulaştınız?

Karaoke Her Yerde !

Güncel Karaokeler